Metoda Milionerów

05:12:2019 zarabianie

Etap 2 - Metoda Milionerów!
 
Witam Cię serdecznie w drugim etapie!
Jestem z Ciebie dumny, dla  wielu etap pierwszy jest nie do przejścia i odpadają na samym początku. Z reguły jest tak, że albo poddajemy się na samym początku, albo centymetr przed metą. Mam nadzieję, że Ty  wytrwasz do końca i zaczniesz zarabiać spore pieniądze! Bo jeśli przejdziesz przez wszystkie etapy, jest to nieuniknione.
Mam przyjemność przedstawić Ci pierwszą rzecz na jakiej będziemy zarabiać, pierwszy produkt finansowy. Wykonaj załączone instrukcje jak najszybciej!Mam przyjemność przedstawić Ci pierwszą rzecz na jakiej będziemy zarabiać, pierwszy produkt finansowy. Wykonaj załączone instrukcje jak najszybciej!


Zanim przystąpisz do wykonania tego etapu, koniecznie wyczyść pliki cookies – To jest BARDZO WAŻNE – abyś w przyszłości nie tracił pieniędzy!
ZAŁÓŻ 6 KONT BANKOWYCH – (METODA MILIONERÓW)

 

Załóż konta w:

 

 

Bank Millenium (wygraj bilet do kina Helios)    >>> zakładam konto! <<<  

Bank Millenium (wygraj bilet do kina Multikina)    >>> zakładam konto! <<<  

Getin Bank -   >>> zakładam konto! <<<  

mBank -   >>> zakładam konto! <<<  

Santander BP- >>> zakładam konto! <<<  

Bank PKO BP >>> zakładam konto! <<<                                                                            

Alior Bank (zgarnij 200zł)  >>> zakładam konto! <<< 
BNP PARIBAS (zgarnij 250zł)  >>> zakładam konto!<<< 
Nest Bank >>> zakładam konto! <<<  

 

(BARDZO WAŻNE->  konta zakładasz wchodząc na wskazane linki powyżej).
Pamiętaj, że kiedy klikniesz w link do założenia konta, nie przeładowuj, ani nie cofaj strony, wypełniaj wszystko za pierwszym razem , dokładnie. Jeśli pojawi się jakiś problem lub nie będziesz mógł aktywować konta przelewem z Twojego banku (bo po prostu go tam nie będzie) – to śmiało zrób wniosek jeszcze raz od  początku klikając znowu w link na tej stronie.
Gdyby był problem z jakimś linkiem spróbuj kilka razy, a jak to nie pomoże to napisz do mnie na maila.
Karty do kont możesz w każdej chwili zastrzec jeśli  nie są Ci potrzebne i nie poniesiesz za nie żadnych opłat!
Nie musisz zamawiać kart do powyższych kont (chyba, że obok konta jest informacja, że trzeba). Jeśli przy zakładaniu konta nie da się założyć bez zamawiania karty – to zamów kartę.
Wykonanie płatności kartą oznacza zrobienie zakupów w dowolnym sklepie na wskazana kwotę. Np kiedy jest to 1zł – kupujesz np lizaka w sklepie, albo batonika.
W sumie ma być 6 nowych kont. Jeśli masz pytania do tego etapu, pisz do mnie na: Messengera -> @pomyslnazarabianie
Jeśli, któryś link nie działa – zanim do mnie napiszesz, sprawdź na innej przeglądarce.
A jeśli robisz wnioski na telefonie – sprawdź na komputerze.
WSKAZÓWKA:
Jeśli na stronie danego banku, nie ma Twojego konta, z którego możesz zrobić przelew aktywacyjny na 1zł, sprawdź z jakich kont można zrobić taki przelew. Następnie sprawdź czy któreś z tych kont jest na powyższej liście do założenia – i od tego konta zacznij zakładanie. ( Mówiłem o tym w filmie, że Alior Bank jest sprawdzony).

Ułatwi i przyspieszy Ci to wykonanie etapu. Banki oczywiście zwracają przelewy autoryzacyjne na nowo założone konta.Najlepiej właśnie w ten sposób zakładać konta, ewentualnie – kurier. Podpisanie umowy w oddziale nie liczy się. Liczy się aktywowanie umowy przelewem lub podpisanie przy kurierze.Pamiętaj też, że jeśli aktywujesz konto przelewem to musi być to przelew z Twojego konta, a nie z małżonka, kolegi lub kogokolwiek. Muszą być na tym koncie Twoje dane i ten sam adres, na które zakładasz nowe konto.

UWAGA: Często pytacie, ale po co mi 6 kont? 
Czy to nie jest jakaś ściema.. itd W internecie wielu ludzi natknęło się na oszustów, którzy ich wykorzystali, możesz być spokojny, że ja prawdziwie nauczę Cię zarabiać. Wystarczy że poczytasz mojego bloga, lub opinie ludzi, które zamieszczam pod spodem. Więc po co te konta? Generalnie już tłumaczę. 6 kont jest po pierwsze po to, abyś spróbował metody milionerów czyli  takiego rozdzielania sobie pieniędzy (oszczędzania). Zanim zaczniesz zarabiać poważne pieniądze, chcę mieć pewność, że doskonale znasz produkt i proces przez który przechodzi klient oraz będziesz umieć zarządzać pieniędzmi, które zarobisz w m2m.
Otóż, w pierwszej kolejności, po opłaceniu podatków, powinieneś podzielić swoje zarobki na 6 części – słoików (czyli na 6 kont bankowych w różnych bankach).
 
Oto Twoje słoiki, które powinieneś zacząć używać jak najszybciej.
 
Na potrzeby życiowe, 55% Twoich dochodów. Na to konto powinieneś przeznaczyć 55% Twoich pieniędzy. Przeznaczasz je na koszty życia, czyli ubranie, jedzenie, paliwo, rachunki, kredyty, właściwie wszystko co nie znalazło się w następnych punktach.
Oszczędności, 10%. Tych pieniędzy nie powinieneś ruszać. Możesz te pieniądze wpłacać np. na lokaty.
To są pieniądze np. na Twoją emeryturę lub na dzieci.
Długoterminowe i nieprzewidziane wydatki, 10%. Te środki przeznaczysz na wycieczki, zakup samochodu, czy też jego naprawę. Na wszelkie wydatki, które chcesz zaplanować, oraz takie nagłe, jak zepsuty sprzęt AGD.
Przyjemności, 10%. To są tylko Twoje pieniądze, nie dla dzieci, nie dla żony, nie dla męża, tylko dla Ciebie. Na przyjemności. Ten słoik co miesiąc ma być pusty. Musisz siebie wynagradzać, inaczej po co pracujesz, jeśli nic z tego nie masz?
Edukacja, 10%. Jak masz zacząć zarabiać, jeśli nie kształcisz się w tym kierunku? Kupuj książki i szkolenia. Tylko solidna edukacja finansowa pozwoli Ci rozwinąć się w tym kierunku.
Inni, 5%. To są pieniądze dla innych. Na dobroczynność. To co wydasz, wróci do Ciebie. Jeśli na początku nie masz takich środków, po prostu daj swój czas innym.
Powyższe konta bankowe w większości są całkowicie bez opłat albo opłat można uniknąć.
Posiadanie kilku kont, bardzo ułatwia zarządzanie słoikami. Nie musisz myśleć ile masz do wydania i na co.
Po prostu automatycznie dzielisz pieniądze na konta, a potem używasz pieniędzy.
 
Działa to tak, że na co dzień używasz jednego konta – na potrzeby życiowe. Do pozostałych kont nie zaglądasz, zapominasz o tym, że coś na nich masz. Sprawdza się to o wiele lepiej, niż dzielenie pieniędzy w głowie (tyle mogę wydać, tyle mi musi zostać). Bo zawsze trafi się jakaś „okazja” do rozwalenia pieniędzy. Ponadto pokazują to wyraźnie statystyki – większość ludzi nawet jak chce oszczędzić, to nie oszczędza, a wręcz przeciwnie – zadłuża się na konsumpcję. Większość ludzi bogatych zarządza swoimi pieniędzmi, dlatego są bogaci. Biedni natomiast niezmiernie rzadko podejmują temat zarządzania. Ci którzy szybko dochodzą do fortun, i nie zarządzają – szybko wracają do punktu wyjścia.
 
Aby zarabiać w programach partnerskich nie musisz zakładać kont, jednak gorąco polecam stosowanie zasady 6 słoików, która może uchronić Cię przed katastrofą finansową. Niektóre z ofert w tym zestawieniu zawierają tzw. linki afiliacyjne. Jeśli założysz takie konto, to ja otrzymam za to drobną prowizję. Dla jasności: fakt ten w żaden sposób nie rzutuje na merytoryczności i jakości przekazywanej przeze mnie wiedzy – to raczej motywacja dla mnie, żeby dać z siebie jeszcze więcej i przez cały czas Ci pomagać.